fbpx

Hakkımızda

Tuna Anaokulu

Yıllarını okul öncesi eğitime adamış bir anne. Yetiştirdiği mutlu çocuklar. O çocuklardan biri de benim.

Tuna Güngördü
anaokulu adaptasyon süreci

Merhaba,

Ben Tuna Güngördü,

Okul öncesi eğitimin çok önemli olduğu günümüzde, onların geleceğine doğrudan katkı sağlamak üzerine düşüncelerimizi Tuna Anaokulu üzerinde inşaa ettik.

Bir çocuk 7’sinde ne ise 70’inde odur diyen atalarımıza cevaben 7 yaşına kadar çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirebilmenin gururunu yaşamak istiyoruz. Bu nedenle gerek eğitim ortamımız gerekse eğitim yaklaşımımızla farklı unsurları bir araya getirdik.

Okul öncesi alanda yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde, sektörün aksaklıklarının giderilmesi gerektiği kanaatine vardık.

Her bir detayı tespit ettik. Yaklaşık iki yıllık bir araştırmanın ürünü olan Tuna Anaokulunu 2020 yılı Eylül ayında faaliyete geçirme planı yaptık.

Alanında uzman kadro ile sistemsel yönetimin birleştiği, planlı ve programlı, gelişim farklılıklarına göre dinamik eğitim programı oluşturduk.

Eklektik bir model geliştirip, çocuklarımızın en iyi eğitimi almasına olanak sağladık.

Tuna Anaokulu olarak, geleceğimiz olan çocuklarımıza eşsiz bir deneyim yaşatmanın temellerini başarıyla attık. Şimdi çocuklarımızla birlikte geleceğe adım adım ilerlemenin heyecanı içindeyiz.

Amacımız ilk öğretime yetişmiş öğrenci kazandırmaktır. Bir nehir misali onları denize ulaştıracak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bir damla suyun denize ulaşma hasreti ile…

0 +
Mutlu Öğrenci
0 +
Uzman Öğretmen
0 +
Derslik
0 +
Lokasyon