fbpx

İncek Kreş

incek kreş

Tuna Akademi İncek Kreş Hakkında

Tuna Akademi İncek Kreş kadrosunun alanında profesyonel eğitmenlerinin çocuklarınız için uyguladığı tamamen gelişime yönelik eğitim modeli emsal okullarla aramızdaki farkı ortaya koymaktadır.  Yıllardan beri sağladığımız hizmet standartını, çocuklarınızın da kazanımları ile birlikte orantılı bir şekilde arttırmayı misyon edindik. İncek semtinde bulunan eğitim kurumumuz pandemi döneminde de hijyen, temizlik ve güvenlik önlemlerini arttırarak hizmet vermeye devam etmektedir. Çocuğunuz sağlığı her şeyden önemlidir.

Tuna Akademi İncek Kreş’i Neden Tercih Etmeliyim?

Ebeveynlerin çocukları için düşündüğü en önemli kıstas hiç kuşkusuz ki kurumda uygulanan eğitim programıdır. Geleceğe yatırım için ayak bastığınız ilk adımın sağlam olması büyük bir önem taşımaktadır. Alanında deneyimli uzman eğitimcilerimizin belirlediği eğitim programı ile çağa uygun, kendine güvenen ve donanımlı çocuklar yetiştirilmektedir.

Çocukların kişisel gelişimleri için etkileşim içinde bulundukları yerin ve kişilerin hassas bir şekilde seçilmesi gerekmektedir. İncek Kreş eğitimci kadrosu bu konuda üstün seviyede titizlikle davranmaktadır. Bu sayede çocuklarınızın iletişim becerileri, sosyal eylem ve davranışları sizin belirlediğiniz standartta gelişim göstermektedir. Bu anlamda eğitimciler ebeveynlerle her zaman diyalog halinde çalışmalarını sürdürmektedir.

H2: Tuna Akademi İncek Kreş’te Çocuğumun Kazanımları

Tuna Akademi İncek Kreş’te sağladığımız aktivitelerle birlikte çocuklarınız sayısız kazanım elde ederek bir üst seviyeye geçebilmektedir.

  • Kendini ifade edebilme becerilerini büyük oranda kazanabilmektedir. Bu sayede çocuğunuz gerek sizinle gerekse de sosyal çevrede iletişim kurmak konusunda sıkıntı çekmeyecektir. İncek Kreş içerisinde sağlanan sosyal ortamda çocuğunuzun kurduğu etkileşimler ona olumlu bir şekilde yansıyacaktır.
  • Uzman eğitmcilerimizin belirlediği çalışmalar eğlenceli bir şekilde çocuğunuzu öğrenmeye teşvik edecektir. Böylece en temel bilgileri kolay bir şekilde öğrenebileceklerdir.
  • Çocuğunuz benliğini tanımasına yardımcı olacak bir eğitim programı ile yeteneklerini açığa çıkarmayı hedeflemekteyiz. Sanat, spor gibi yönelimlerini analiz ederek daha küçük yaştan bunu çocuklarınıza empoze etmekteyiz.
  • Duyusal gelişim, el-göz koordinasyonu, motor becerileri gibi alanlarda gelişmelerini tetikleyecek oyun ve çalışma ortamı sağlamaktayız.

İncek Kreş hakkında ayrıntılı bilgi almak için sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Arzu ederseniz İncek Kreş’e gelerek kurumumuzu yakından inceleyebilirsiniz.  

Tuna Akademi İncek Kreş Hakkında kısa bilgi verelim.

Tuna Akademi Eğitim kurumları olarak amacımız çocuklarımızın gelişimlerinin sağlık bir şekilde ilerletilmesidir. Bu nedenle kurduğumuz anaokulumuzda her bir detayı önemle inceledik.

Branş derslerimiz çocuklarımızın gelişimini destekleyici nitelikte olmaktadır. Bu sayede çocuğun yeteneklerine göre branş etkinlikleri hazırlanmaktadır.

Rehberlik çalışmalarımızda sonuç odaklı yaklaşım benimseyerek, eğitimi dinamik hale getirmenin, iç disiplini sağlayacağını düşünmekteyiz. Eğitim modeli ve diğer unsurları içine alan bir sistem geliştirdik.

Yönetim organizasyonu, eğitim, yemek ve hizmet unsurlarıyla birlikte ortaya eşşsiz bir uygulama çıkmaktadır.

Tuna Akademi incek anaokulunda, montessori, waldorf, high scope ve reggio emilia gibi uluslararası kabul görmüş yaklaşımlardan uygun olanlarını almış durumdayız.

Eğitim ve öğretim faaliyetleri de bu temel üzerine kurulmuştur.

Daha fazla detayı https://tunaanaokulu.com/iletişim kısmından bize ulaşarak yapabilirsiniz.

Anaokulumuz Milli Eğitim Bakanlığı‘na bağlıdır.

Son Yazılar

Formu Doldurun Biz Size Ulaşalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir