fbpx

Tuna Akademi İncek Anaokulu

Tuna Akademi İncek anaokulu ve anaokulu ihtiyaçlarına farklı bakış açısıyla yaklaşan Tuna Akademi Eğitim Kurumları Anaokulu açılıyor.

Tuna Akademi İncek anaokulu İncek semtinde, hem hizmet kalitesi, hem de eğitim kalitesiyle adından söz ettirecek güçlü bir yapıyla sektöre giriş yapıyor.

Eklektik eğitim yaklaşımımız sayesinde çocuklarımızın herhangi bir temayı çok farklı yöntemlerle öğrenecekler. Örneğin kırmızı rengi öğrenirken, drama, hareket etkinlikleri, sanat etkinlikleri, müzik gibi farklı etklinliklerle pekiştirme yapacaklardır.

İncekte anaokulu ve kreş arayışında olan ailelerin ilk tercihi olabilmek için, kuruluş aşamasında detaylara önem verdik. Personel kadromuzu seçerken konusunun uzmanı olanları tercih ettik.

Eğitim ve yönetim organizasyonumuzu yeniden düzenledik. İncekte anaokulu algısını tamamen değiştirecek yeni düzenlemeler yaptık. Bu sayede ortaya çıkan sonuç hem velileri hem de çocuklarımızı memnun edecek düzeye getirildi.

Koronavirüs salgını etkilerini en aza indirebilmek için bir takım düzenlemeler yaptık. Musluklarımıza çocukların elleri değsin istemedik. Sensörlü bataryalarla donattık.

Temizlik ve düzen konusunda gerekli olan önlemlerimizi aldık. Sık kullanılan alanlarda dezenfekte çalışmaları çok sık yapılacak şekilde programımızı hazırladık.

İncek anaokulu ve kreş arayışlarına son noktayı koyup, yeni bir bakış açısıyla hareket ediyoruz. Sizleri de Tuna Akademi İncek anaokulu incek şubesine bekliyoruz.

Son Yazılar

Formu Doldurun Biz Size Ulaşalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir